Duvar Üniteler

İşletmelerde raf sistemleri, ürünleri teşhire çıkararak müşterinin ilgisini çekmenin yanı sıra mağaza içerisini en verimli şekilde kullanmak için de tercih edilir. Duvara bitişik şekilde yerleştirilen duvar üniteleri ile alandan tasarruf sağlanır. Aynı zamanda raflar arasında müşterinin rahatlıkla gezebileceği alan da yaratılmış olur. Başarılı şekilde konumlandırılmış duvar üniteleri sayesinde daha fazla ürün yerleştirebilirsiniz.

Mini Raf Reyonlar

Mini Raf Sistemleri duvar ünitelerinin taşıma kapasitesi olarak yetersiz kaldığı alanlarda hem teşhir hem de depolamak amacıyla tasarlanmış market raf sistemidir. Mini Raf Sistemleri alana uygun yerleşim sağlanması açısından ayakönü ve ayaküstü iki farklı model ile üretilmektedir.

 

Çift Taraflı Gondol Üniteler

Her mağazanın öncelikli amacı satışa sunduğu ürünü müşteriye beğendirmek ve alışverişe dönüştürmektir. Bunun için de ürünün kalitesinin yanı sıra teşhiri de oldukça önemlidir. Mağaza konsepti ile uyumlu raf sistemleri bu aşamada öne çıkar. Mağaza içerisini en etkili şekilde dekore ederken her detayın incelikle düşünülmesi gerekir. Çift taraflı gondol üniteleri de mağaza raf sistemlerinde duvar ünitelerinden sonra en sık tercih edilen ekipmandır.

Meyve & Sebze Üniteleri

Meyve ve sebzelerin tüketiciye en doğru şekilde sunulması için ünite kullanımı gerekli hale gelir. Süpermarketlerde veya manavlarda gıdaların dikkat çekmesi için kullanılan meyve sebze üniteleri tasarımı ile hem ürünlerin kolayca yerleştirilmesini sağlar hem de alışverişe yönlendirir.

NEDEN

Ertaş Raf Sistemleri