Firmamız 1990 yılından beri başta Depo Raf Sistemleri ile 2. El sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde 2000 m2 (Showroom) 4000 m2 (Atölye, Depo), Adana’nın Seyhan ilçesinde 6500m2 (Atölye, Showroom, Depo) ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz ve her geçen gün büyüme sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Raf sistemlerinin yanı sıra Raf Sistemleri Aksesuarları, Soyunma Dolapları, Plastik ve Metal Kasalar, İstif Makinalarının da satışını yapan firmamız Depolama sektörüne hizmet veren ülkemizin öncü ve lider kuruluşudur.

2. El Raf sektörü oluşturulmadan önce raf malzemeleri hurda metal olarak imha ediliyordu ve müşteriler sıfır ürün almak zorunda kalıyordu. Ertaş Raf Sistemleri böyle bir sorunu keşfedip 2. El raf sistemlerini değerinde alıp, hasarlı ve kullanılmayacak parçalarını ayırıp kullanabilecek parçaları müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ettikten sonra revizyon işleminden geçirip müşterilerinin isteğine göre raf malzemelerini ayarlamaya, düzenlemeye başladı ve 1990 yılından beri her zaman sektör de zirve de olmayı başarmıştır.

Siz de en uygun fiyata deponuz için ürün arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimize yenilikçi, hızlı, teknolojik ve samimi yaklaşımımızla,hizmette güven duygusu ile, ürünlerimizle ilgili keşif, bilgilendirme, projelendirme, üretim ve montajı kapsayan hizmetimiz ile çözüm odaklı faaliyet sunarız.

Vizyonumuz

Ertaş Raf Sistemleri olarak, 33 yıllık tecrübemizi modern teknikler ve yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak profesyonel ekibimizle birlikte maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak, özellikle raf sistemleri sektöründe dünya çapında bilinen, güvenilir bir firma olmaktır.

NEDEN

Ertaş Raf Sistemleri